Fair

4°C

Korce

Fair

Humidity: 93%

Wind: 4.83 km/h

Menu
FLASH //
Pesë filmat më të mirë britanikë
E lumtur në Paris
Premierat filmike në Prishtinë
Dashuri dhe kërcim
Filmi më i favorizuar në Sarajevë
Vazhdimi i Dad’s Army
Dhurata speciale për 30 vjetorin e Princ Harryt
Nora:Nuk jam shtatzënë,do vazhdoj të kërcej
Mezi pret të bëhet nënë
Chris Moyles në You Tube
Iggy më në fund shfaqet e veshur
Shqiptarja kurorëzohet Mis Gjermania 2014
Cfarë po tymos Goodger,dhe pse e fshiu foton?
Vipat shqiptarë reagojnë kundër UEFA-s
Bridge me humor të ulët në studiot e BBC
Niset për shopping, përfundon duke bërë foto me fansat
Kloe nuk shkëlqen si zakonisht
Axhendë e ngarkuar për Dj Blunt
Lucy , buzëqesh në Essex
Besa ju bën thirrje grave
Kim feston ditëlindjen
Luana pyet fansat në Instagram

25
Oct2014

Gjaku i qenit e shpëton macen

Gjaku i qenit e shpëton macen

Veterinaret në Florida thanë se një mace ka arritur të shpëtojë përmes transfuzionit të gjakut nga një qen. Dr.Sean Perry thotë se Buttercup, macja nga Key West, ishte gjetur në gjendje të rëndë anemike, ku kishte rënie të qelizave të kuqe të gjakut në 7 për qind, shumë larg nga minimumi prej 35 për qind për jetë të shëndetshme. Perry thotë se pasi macja ishte në gjendje të rëndë dhe nuk kishte kohë që t’i ndihmonte ai ka vendosur që të merrte gjak nga një...

  1. Te fundit
  2. Me te lexuarat
  3. Aktualitet
  4. Sport
  5. Showbizz
  6. Politike
  7. Ekonomi
  8. Kulture
  9. Rajoni & Bota

Log In