Mostly Cloudy

7°C

Korce

Mostly Cloudy

Humidity: 93%

Wind: 3.22 km/h

Menu
FLASH //
Devoll/ Arrestohen 6 persona me heroine
Ja 20 vendet ku ja vlen te jetosh
TEKNOLOGJI / Jeta pa internetin
Mila Kunis me një oreks të tepruar
Kim Kardashian në Paris për dasmën e saj
Kush i ka këmbët më seksi?
Ice Cube, i pakënaqur pse Walker fitoi në “MTV Movie Awards”
Serena Williams: Krenare për trupin tim
Leonardo Di Caprio pushime në Bora Bora me të dashurën e tij
Martohet Lindsay Lohan?
Këshilli i Bashkisë Korçë, zgjidhen dy anëtarë
Vidhet gjatë natës një dyqan, në kërkim autorët
Verushi, heshtja që vret
Konflikti për rradhën e marrjes së kempit, babë e bijë rrahin 65 vjeçarin
PD: Ja si funksionon “rilindja” në Korçë
Bora mbulon qarkun e Korçës, të gjitha akset të kalueshme
Shpërthen bombola e gazit, 2 të plagosur
PD: Ministria e Drejtësisë tenton të largojë vëmendjen nga skandalet dhe dështimet
Festa e Pashkës, shtohet fluksi i hyrje-daljeve në Kapshticë
Arrestohet gjykatësi i Pogradecit Dhimitër Pojanaku
Gjirokastër, arrestohet inspektori Marjon Hasanaj
Aktivitet në Kukës për 15-vjetorin e përkujtimit të eksodit më të madh të shqiptarëve të Kosovës
Loading…
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
16
Apr2014

Devoll/ Arrestohen 6 persona me heroine

Devoll/ Arrestohen 6 persona me heroine

6 persona janë arrestuar gjatë përpjekjes së dështuar për të trafikuar një sasi heroinë drejt Greqisë. Operacioni i koduar “Fallxhorja”, u krye pasditen e sotme në Devoll. Policia ka kapur 2.6 kg Heroinë. Të arrestuarit janë: Ardian Shurdha, 42 vjeç, banues në Paper, Elbasan Aleks Kreci, 36 vjeç, banues në Pajovë, Peqin Ervis Hasankolli, 36 vjeç, banues Pajovë, Peqin Shyqyri Hasalla, 36 vjeç, banues në Paper, Elbasan Dritan Qesja, 35 vjeç, banues në Pajovë, Peqin Eli Djali, 22 vjeç, banuesë në  Pajovë, Peqin. Bashkë me të arrestuar janë sekuestruar edhe dy mjete me të cilat udhëtonin 6 personat, një furgon me targa të qytetit të Devollit si dhe një mjet tjetër tip Benz.

 1. Te fundit
 2. Me te lexuarat
 3. Aktualitet
 4. Sport
 5. Showbizz
 6. Politike
 7. Ekonomi
 8. Kulture
 9. Rajoni & Bota

Log In